Zabezpieczenie drewna

Zabezpieczenie drewna

Linie produkcyjne i maszyny pozwalają nam elastycznie aranżować procedury i wytwarzać szeroką gamę produktów, od kwadratowych domów z bali o różnych grubościach kłód po element, prefabrykowane i duże domy z bali weekendowych. Oprócz innych drewnianych produktów w Twoim ogrodzie – panele ogrodzeniowe, meble ogrodowe i zaokrąglone słupki maszyn jako zupełnie nowe klasy produktów od tego roku.

 

Nieprzetworzone drewno staje się szarawe po tym, jak zostało nietknięte przez jakiś czas i może stać się niebieskie i stać się spleśniałe. Obróbka drewna środkiem konserwującym skutecznie chroni przed grzybami niszczącymi drewno i owadami, w tym termitami. Dlatego zalecamy skorzystanie z naszej usługi leczenia produktów. W zależności od rodzaju produktu jesteśmy w stanie traktować produkty na różne sposoby. Ponieważ posiadamy własne kąpiele do zabiegów w kąpieli brązowej, szarej i jasnobrązowej, kabiny i inne większe przedmioty mogą być zamawiane za pomocą Axil 3000 P przez rozpuszczalny w wodzie płyn leczniczy Sarpap & Cecil Industries, gwarantujący leczenie w klasach 1-3 . Brązowa i szara kuracja może poprawić kolor twojego domu, ale czyste białe zanurzenie działa na etapie przygotowania farby.

 

Drewno jest wrażliwe na ataki owadów, wilgoci i grzybów i potrzebuje ochrony przed wszystkimi, aby przedłużyć jego żywotność.

 

Mniejsze przedmioty, takie jak meble, mogą być poddawane działaniu ciśnienia w próżniowo-ciśnieniowo-próżniowej, co nadaje im zielony lub brązowy odcień. Wszystkie panele ogrodzeniowe mogą być lakierowane na zielono lub malowane na biało (podkład i dwie warstwy farby). Aby przedłużyć żywotność drewna, nasze produkty są impregnowane impregnatem Impralit®-KDS. Jest to wodorozcieńczalny, bezchromowy środek konserwujący do drewna, zapobiegający atakom owadów, miękkiej zgniliznie i próchnicy. Zapewnia również tymczasową ochronę przed niebieską plamą i pleśnią. Impralit®-KDS można stosować tylko do obróbki drewna zgodnie z wymaganiami klas użytkowych 1, 2, 3 i 4, jak określono w EN 335-1. W przypadku drewna pod przykryciem oraz w otwartym, naziemnym i ziemnym kontakcie, np. słupy, ogrodzenia, place zabaw, pergole itp. Środek konserwujący wnika głęboko w drewno za pomocą podciśnienia i ciśnienia. W tym przypadku próżnia jest początkowo generowana w komorach, przez co powietrze jest w nich odprowadzane. Wnęki są następnie wypełniane roztworem konserwującym, który jest wtłaczany w drewno pod wysokim ciśnieniem. Do impregnacji podciśnieniem pracujemy z różnymi procesami w zależności od rodzaju drewna, środowiska i celu końcowego.

 

Zainwestowaliśmy w nowoczesną technologię malowania, która pozwala nam malować mniejsze produkty ogrodowe, takie jak panele ogrodzeniowe i słupki. Dziś jesteśmy w stanie pomalować produkty na biało, stosując metodę przepływania i metodę komory natryskowej. Po malowaniu produkty wyschną w 30-metrowej komorze suszarniczej, w której można regulować i obserwować cały proces suszenia.

 

 

Modułowe produkty ogrodowe można zamówić w różnych wykończeniach:

PRZYKŁAD:
Naturalne drewno

Aby przedłużyć żywotność produktu i zachować jego atrakcyjny wygląd, zaleca się jak najszybsze traktowanie drewna naturalnego środkiem do konserwacji drewna.